Arsuz Belediyespor Kulübü’nden Kaymakam SARI’ya Ziyaret

437


Arsuz Belediyespor Kulübü yeni oluşturulan yönetimi ile birlikte Başkan Ali KARACİĞER önderliğinde Kaymakam Musa SARI ‘ya ziyarette bulundular.


30 yıldan fazla geçmişi bulunan Arsuz Belediyespor Kulübü yeni ve istekli bir heyetten oluşan yönetimi ile kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini gerçekleştirirken Başkan Ali KARACİĞER , hem yönetimin hem de sporcuların çok istekli olduğunu, gönüllü bir heyetle Arsuz Belediyespor Kulübünü, Arsuz‘un da ismini farklı mecralarda duyuracak şekilde çalışarak ilçenin futbolda da hak ettiği noktaya gelene kadar yollarından yılmayacaklarını ifade etti.


Arsuz Kaymakamı SARI da Başkan KARACİĞER ve yönetimine nazik davetlerinden dolayı teşekkür ettiğini ifade ederken yönetimdeki tüm arkadaşları tanıdığını, çok istekli ve heyecanlı yeni bir yönetimle Arsuz Belediyespor Kulübü’nün hak ettiği yere rahatlıkla gelebileceğine olan inancını dile getirdi ve Kaymakamlık olarak da kendilerine maddi ve manevi her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.


Ziyaret sonunda Başkan KARACİĞER karaciğer ve yönetimi Kaymakam SARI ‘ ya ismi yazılı Arsuz Belediyespor Kulübü forması takdim ettiler. ve Kaymakam SARI ya ilgilerinden dolayı takım adına teşekkürlerini sunduklarını belirterek ayrıldılar.

Yorum yapılmamış "Arsuz Belediyespor Kulübü’nden Kaymakam SARI’ya Ziyaret"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir