Vekil Başkan Omuz Omuza!

341

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte, planlanan yeni projeler ve devam eden hizmetler üzerinde saha çalışması yaptı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte kentin farklı bölgelerinde yapılan, yapılmakta olan ve yapılacak çalışmaların yerlerinde incelemelerde bulundu.

AMACIMIZ KALICI HİZMETLER ÜRETMEK
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Sayın Vekilimizle sosyal tesislerimizde, mesire alanlarında, incelemelerde bulunarak kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Sağ olsun vekilimiz Ankara’da bizlerinde her zaman destekçisi. Amacımız vatandaşlarımızın kullanacağı kalıcı çalışmalar yapmak. Kıymetli hemşerilerimiz hizmetin en güzeli hak ediyor” şeklinde konuştu.

Durmadan yorulmadan çalışmalara devam edeceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun halkı hizmetin en güzelini hak ediyor. Bizlerde bu doğrultuda ve bu anlayış ile şehrimizi her yönden daha ileriye götürmek için yoğun bir gayret ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yapılmamış "Vekil Başkan Omuz Omuza!"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir