TÜM BİRİMLERİMİZ GÖREVİNİ ÖZVERİYLE SÜRDÜRÜYOR

324

Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Şube Müdürü, amir ve sorumluları değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
3.Bölge Zabıta Şube Müdürü Mehmet Kaplan yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, sorumluluk alanları içerisinde bulunan 6 ilçedeki (İskenderun Arsuz, Dörtyol, Erzin, Payas ve Belen) yapılan çalışmalar ile yapılması gereken çalışmalar planlanarak görüş alışverişinde bulunuldu.

Hatay Büyükşehir Belediyesinin kurularak hizmet vermeye başları 2014 yılı itibariyle tüm ilçelerde en önce ve en çabuk bir şekilde örgütlenerek birimler oluşturan Zabıta Dairesinin; koordineli çalışmalarını başarıyla sürdürdüğü ve vatandaşa hizmet verdiği belirtilen toplantıda, özellikle pandemi sürecinde aktif, faal ve özverili çalışmalar yapıldığı ifade edildi.

3.Bölge Zabıta Müdürü Mehmet Kaplan, yapılan çalışmaların ve değerlendirmelerin olumlu olduğuna dikkat çekerek “ Başkanımız sn. Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın isteği, görüşleri ve “Bütün Şehir” çerçevesinde, tüm ilçelerimizde oluşturulan birimlerimiz, halka hizmet konusunda üzerine düşen görevi fazlasıyla, layıkıyla ve özveriyle yerine getirmiştir; getirmeye devam edecektir” dedi.

Sorumluluk alanlarındaki çalışmaların yanı sıra Büyükşehir bünyesinde bulunan tüm birimlere de araç ve personel desteği verdiklerini hatırlatan Kaplan, şunları söyledi;
“Bizler bir bütünüz, bir aileyiz. Önceliğimiz başkanımızın talimatları doğrultusunda ve yasal çerçevede halkımıza en iyi hizmeti vermektir. Tüm personellerimiz bu konuda azami gayret içindedir. Önümüzdeki süreçte de uyum, koordine ve iyi niyetle görevimizi yapacağız. Özellikle Turizm mevsiminin başlaması nedeniyle yapılacak çalışmalar ile alınacak tedbirler ve pandemi nedeniyle esnafımızın ve vatandaşlarımızın çektiği sıkıntıların minimize edilmesi konusunda birim sorumlularımızla gerekli önlem ve çalışmalar konularında değerlendirmelerde bulunduk.”

Yorum yapılmamış "TÜM BİRİMLERİMİZ GÖREVİNİ ÖZVERİYLE SÜRDÜRÜYOR"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir