SEÇİM HAZİRAN 2023’TE YAPILACAK!

218

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, genel seçimlerin 2023 Haziran ayında yapılacağını kaydetti.
AK Parti Kırıkhan İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılan Yayman, buradaki konuşmasında, son günlerde bazı sıkıntılar yaşandığını ancak bunun çözümünün yine AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da olduğunu belirtti.

‘EL ELE VERİP BU ZOR GÜNLERİ AŞACAĞIZ’
Cumhurbaşkanlığı sistemiyle birlikte seçimlerin 5 yılda bir yapılacağını hatırlatan Yayman, şunları konuştu:
“Biz AK Partiyiz, milletin partisiyiz, milletin umuduyuz, Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşıyız. Bu sorunlara ‘yok’ demek olmaz. Fakat bu sorunların çözümünün adresi Ak Partidir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sorunları aldık kabul ettik. Çözmek için milletimizin yaşadığı sıkıntıları aşmak için milletimiz ile beraber inşallah el ele verip bu zor günleri aşacağız. Hem dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kesin sözü, hem de Cumhur İttifakı’nın bilge lideri Devlet Bahçeli’nin kesin sözüyle beraber seçimler 2023 yılı Haziran ayında yapılacak.”

‘SORUNLARIN ÇÖZÜM ADRESİ AK PARTİDİR’
Zincir marketlerin yaptıkları orantısız zamlarla vatandaşların kanını emmek istediğini söyleyen Yayman, aynı ürünün farklı marketlerde çok farklı fiyatlarla satıldığını, bunun serbest piyasa ekonomisi ve vicdanla hiçbir ilgisinin olmadığını dile getirdi.
Türkiye’de yaşanan orantısız zamlara da değinen Yayman, 15 Temmuz’da yaşananları örnek göstererek “Dün memleketi 1 dolara satmak isteyenlere karşı nasıl ki 15 Temmuz’da çıplak elleriyle tankları durdurarak 251 şehit veren bu millet hain darbe girişimine karşı lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durmuşsa, bugün ekonomik tetikçilik yaparak dolar kurlarını zıplatanlara karşı da lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında duracak” ifadelerini kullandı.

Yorum yapılmamış "SEÇİM HAZİRAN 2023’TE YAPILACAK!"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir