ÖDÜL HAK EDENE VERİLMELİ

174

TÜRK Eğitim Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı Ömer SOLGUN, Hatay’daki Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, COVİD-19 mücadelesinde, ürettikleri SOLUNUM CİHAZI, ATEŞ ÖLÇER, MASKE ve DEZENFEKTAN ile Mesleki ve Teknik Eğitimin Akademik Eğitim kadar önemli olduğunu kanıtlamış ve Atölyelerini fabrikaya dönüştürmüşlerdir.


Bu çalışmalara istinaden, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, emeği geçen tüm arkadaşları TEŞEKKÜR BELGESİ ile taltif etmiş, İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdikleri 19.10.2020 tarih ve 20880154-903.08. 02-E. 15109660 sayılı yazıda da BAŞARI BELGESİ ile ödüllendirilmelerini istemiştir.


Ancak, başarılı çalışmalar yürüten bu arkadaşlara, MEB’in yazısına rağmen ödül verilmemesi hem üzüntü verici, hem de düşündürücüdür.
Verilecek ödül, emeğe ve alın terinedir. Siz de bu davranışınızla takdir edileceksiniz. Ödül alan da kendinde cesaret bulacaktır. Bu ödül, şimdiye kadar verilmişlerin en hak edileni olacaktır. Bu yazıya istinaden hiçbir Eğitim Çalışanı arkadaşa ödül verilmemiştir.
İlçe Mülki Amirlerimizin bu konuya el atmalarını bekliyoruz dedi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Yorum yapılmamış "ÖDÜL HAK EDENE VERİLMELİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir