NURİ ÜYSEN’DEN İGC’YE KUTLAMA ZİYARETİ

189

Hayırsever İşadamı, Yükseliş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Üysen, geçtiğimiz günlerde olağan kongresini yapan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, Başkan Diyap Atar ile Yönetim Kurulu üyelerini kutladı.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, Kurumsal İletişim Direktörü Ercan Aflaz, İskenderun Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç ile birlikte İGC’ye gelen Hayırsever İşadamı, Yükseliş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Üysen, “Siz gazeteciler toplumun aynasısınız. Doğrulardan kaçınmayan izlediğiniz çizgiyi takdirle karşılıyoruz. İGC’nin her geçen gün daha olumlu ve başarılı olması bizleri de mutlu ediyor. Başkan Diyap Atar nezdinde yeni yönetiminiz hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

İGC Başkanı Diyap Atar ise, Hayırsever İşadamı, Yükseliş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Üysen, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, Kurumsal İletişim Direktörü Ercan Aflaz ve İskenderun Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum yapılmamış "NURİ ÜYSEN’DEN İGC’YE KUTLAMA ZİYARETİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir