NÜFUS MÜDÜRÜ CENGİZ GÖÇ VEDA ETTİ

674

Yaklaşık 1.5 yıldır Arsuz’da Nüfus Müdürlüğü görevini ifa eden Nüfus Müdürü Cengiz Göç, Hakkari İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak tayininin çıkmasından dolayı veda etti.

İlçeden ayrılmadan önce Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret eden ve Kurum Müdürleri ile de bir araya gelen Nüfus Müdürü Cengiz Göç, Kaymakam Sarı’ya ve kurum müdürlerine görev süresi boyunca kendilerine ve teşkilatlarına vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Kaymakam Sarı da görev süresi boyunca Arsuz’da özveri ile görev yapan Nüfus Müdürü Cengiz Göç’e başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı şahsı ve ilçe halkı adına teşekkürlerini sunarken özellikle pandemi süreci boyunca bu zorlu günlerde şahsen ve teşkilatça göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı kendisine ve çalışma arkadaşlarına şükranlarını ifade etti. Kaymakam Sarı, günün anısına hazırlamış oldukları bir teşekkür plaketini de takdim etti.

Nufus Müdürü Cengiz Göç’ün her zaman Arsuz’da kimin kapısını çalsa kapılarının kendilerine açık olacağını, bu zorlu günlerde aynı kaderi ilçeyle paylaştıklarını ve hizmetin halkımızın evlerine kadar götürülmesi noktasında gece gündüz demeden çalışmalarını herkesin takdirle karşıladığını da İfade etti.
Müdür Göç de Kaymakam Sarı ve mesai arkadaşlarına, kurum müdürü arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Yorum yapılmamış "NÜFUS MÜDÜRÜ CENGİZ GÖÇ VEDA ETTİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir