MİLLİ SPORCULARDAN BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

313

İskenderun Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen kampa katılan Türkiye Kadınlar Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı sporcuları Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

İskenderun’da son derece verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden sporcular ,spora ve sporcuya vermiş oldukları desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Antrenörü Murat Saltan, yardımcı antrenörler Abdullah Bayram ve Songül Çelik ve sporcular yaptıkları açıklamada şunları kaydettiler:
“İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2021 yılı faaliyet programında yer alan Garanti BBVA Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası ve A Milli takım seçme kampı final karşılaşmalarını İskenderun kampında gerçekleştirdik. İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı, bizlerle yakından ilgilendi. İskenderun’da çok başarılı bir organizasyon yapıldı. Belediye Başkanımı Fatih Tosyalı’ya çok teşekkür ediyoruz.”

Başkan Tosyalı ise, “Hepsi birbirinden kıymetli değerli sporcularımızı kentimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. Milli Takım sporcularına ve teknik heyetine önce sağlıklı ve başarılı sezon geçirmelerini diliyorum. Spora ve sporcuya desteğimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum yapılmamış "MİLLİ SPORCULARDAN BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir