MHP’NİN KAN BAĞIŞI SEFERBERLİĞİNE ALKIŞ!

713


MHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi Emir Selim Yazar ve MHP Arsuz teşkilat yöneticisi Hasan Büyük’ün, Kızılay Haftası dolayısıyla geleneksel olarak düzenlediği kan bağışı yoğun ilgi gördü.

Her yıl Karaağaç Semt Pazarı’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen ve bu yıl 3.’sü gerçekleşen kan bağışına, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, geçmiş dönem belediye başkanlarından Mete Aslan, MHP İl Başkanı Murat Adal, MHP İskenderun ilçe başkanı Turan Bozkurt, Hatay Barosu İskenderun temsilcisi Av. Sevinç Çakıcı, Hatay Kızılay Başkanı Kudret Özbakış, Arsuz İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yıldırım, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürekoğlu, Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, STK temsilcileri, Kızılay yetkilileri ve çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Kan bağışı kadar dayanışmanın önemini de ortaya koyan etkinlikte, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türk Kızılayı’nın kuruluşunu kutladı, emeği geçenlere teşekkür etti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da, kan bağışı kampanyasında emeği geçenlere teşekkür ederken, ‘Kan vermek hayat kurtarır’ dedi.

Yorum yapılmamış "MHP’NİN KAN BAĞIŞI SEFERBERLİĞİNE ALKIŞ!"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir