MHP HATAY MİLLETVEKİLİ SÖZÜNDE DURUYOR.. TEKLİFİNİN PEŞİNDE!!!

345

MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı, TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’dan Hatay’a hızlı tren yatırımını kazandırmalarını istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürü İsa Apaydın’dan Hatay’a hızlı tren yapılması noktasında yapılabilecek olan çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürlüğünün 2015-2016 yıllarına ilişkin hesapları, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonunca ibra edildi. Toplantıya katılan TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın Apaydın, 2023 hedefleri doğrultusunda demiryolu, hızlı tren ve YHT hatlarının inşası için çalışmaları hızlandırdıklarını söyledi.

Toplantı sonrasında Genel Müdür İsa Apaydın ile sohbet eden Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay’da yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili sürecin hızlandırılmasını istedi. Milletvekili Kaşıkçı , Hatay’a hızlı tren yatırımının sağlanması ve mevcut demiryolu ağının sadece İskenderun’a kadar değil Antakya’ya kadar uzatılması talebini Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Müdürü İsa Apaydın’a iletti.

Yorum yapılmamış "MHP HATAY MİLLETVEKİLİ SÖZÜNDE DURUYOR.. TEKLİFİNİN PEŞİNDE!!!"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir