MHP ARSUZ İLÇE YÖNETİCİSİ BÜYÜK, POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

447

MHP Arsuz İlçe yöneticisi Hasan BÜYÜK, Polis Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
BÜYÜK, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Türk Polis Teşkilatı; görevini yerine getirirken verdiği mücadelede cesaret nişanesi, vatanına, milletine ve bayrağına sevgide sadakat timsali, toplumumuzda ki masumları korumada ise bir asalet numunesidir. Bu nedenle polis teşkilatımızın mensupları, 176 yıldan beri bu mukaddes görevlerini başarıyla yerine getirerek, Milletimizin gönlünde ki hak ettikleri yeri almış bulunmaktadırlar.

Toplumumuzun asayişini sağlama ve suçlularla mücadele edip, onları adalete teslim etmek ve toplumumuzdaki huzur ve güven ortamını tesis edebilmek için gece gündüz devleti için azim ve kararlılıkla çalışmayı, Türk milleti için fedakarca çırpınmayı gerektirir.


Zor olduğu kadar da onurlu görevlerini yerine getiren bütün emniyet mensuplarımızı takdir ve sevgiyle selamlıyorum. Görevleri esnasında şehadet şerbetinden içen aziz şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yıldönümünü içtenlikle kutlar, halen görevinin başında bulunan,hiçbir millet düşmanına baş eğmemiş, polislerimizi selamlıyor, hepsine aileleriyle birlikte en iyi dileklerimi sunuyorum dedi.

Yorum yapılmamış "MHP ARSUZ İLÇE YÖNETİCİSİ BÜYÜK, POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir