KARŞILIKSIZ TEK SEVGİ, ANNE SEVGİSİDİR!

322

Milliyetçi Hareket Partisi Karaağaç Temsilcisi Hasan Büyük, pazar günü kutlanacak Anneler Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Büyük, “Anneler aile hayatının birleştirici unsurudur. Sevginin fedakarlığın şefkat ve merhametin dünyadaki yansımasıdır. Cennet annelerimizin ayakları altındadır” dedi.

MHP Karaağaç Temsilcisi Hasan Büyük, salgın dolayısıyla bu yıl her kutlamanın biraz buruk yaşandığını belirtirken “Bu Pazar, annelerimize sarılamayacağız, belki seslerini sadece telefondan duyacağız. Bir sonraki Anneler Günü’nde onlara daha sıkı sarılacağız. Şimdilik bunu yapmak durumundayız” dedi.

MHP Karaağaç Temsilcisi Hasan Büyük yazılı açıklamasında, “Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz, varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi ellerinde şekillendirmektedirler.
Şüphesiz ki, onlara olan vefa borcumuzu hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Kaldı ki dünya da anne sevgisinin yerini dolduracak başka bir sevgi de yoktur. Çünkü onlar dünyanın en değerli ve kutsal varlıkları oldukları gibi, onlara layık evlat olmak da bizlerin yerine getireceği en önemli görevdir. Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir” dedi.

Yorum yapılmamış "KARŞILIKSIZ TEK SEVGİ, ANNE SEVGİSİDİR!"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir