İSTE’YE, HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİNASI YAPILACAK

461

İskenderun Teknik Üniversitesi içerisinde yapılması planlanan Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakülte binasını, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yapma konusunda söz verdi.

İSTE’nin ilk ve tek Fahri Doktora diplomalı üyesi M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Hatay ziyaretinde İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi ile bir araya geldi.
Buluşmada İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İSTE Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlisi Müfit Tennioğlu da bulundu.

Tennioğlu tarafından projesi hazırlanan Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakülte binasının projesi Hisarcıklıoğlu’na gösterilerek destek istendi.

Rektör Depçi, “İskenderun, Dörtyol, Erzin Ticaret ve Sanayi odalarımız ile İskenderun Ticaret Borsamızın destek yazıları ile de Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu Bey’den Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakülte binamızın önümüzdeki yıl TOBB tarafından yapılması sözünü aldık. Sayın başkanımıza, Sanayi ve Ticaret Odalarımıza ve Ticaret Borsamıza şahsım ve üniversitem adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Yorum yapılmamış "İSTE’YE, HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BİNASI YAPILACAK"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir