İSKENDERUNSPOR STORE’YE MUHTEŞEM AÇILIŞ

291

Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın girişimleriyle yeniden heyecan yaşayan İskenderunspor, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girerken, takımın ürünleri de Ender Spor mağazasında satışa sunulmaya başlandı.

İskenderun’un Atatürk Bulvarı üzerindeki Ender Spor çatısı altında oluşturulan İskenderunspor Store, düzenlenen törenle turuncu mavi sevdalılarının hizmetine girdi.

Törene, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, İskenderunspor A.Ş. Başkanı Hakan Bolat, İskenderun Spor CEO’su Jan Olde Riekerink, Teknik Direktör Ümit Karan, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderunspor’un tarihinde ilk kez böyle bir mağazada ürünlerinin satılmasının önemli olduğunu belirterek, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını söyledi.
Kaymakam Yönden de, otelde gerçekleştirilen imza törenindeki konuşmasını hatırlatarak, Teknik Direktör Ümit Karan’dan şampiyonluk isteğini yineledi. Kulüp Başkanı Bolat ise, yönetim olarak her türlü çalışmaları yaptıklarını, şimdi sıranın taraftarlarda olduğunu ifade ederken, destek çağrısı yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi şampiyonluk niyetiyle kesildi. Mağazada ürünleri inceleyen Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Tosyalı, mağaza sahibi Mehmet Ünivar’dan bilgiler aldılar.
Protokol üyeleri, toplu şekilde İskenderunspor ürünleri önünde görüntü verirken, ilk alımı İskenderun Kaymakamı Yönden yaptı. Yönden, bu alışverişi bir öncülük olsun ve kenti ile takımı sevdiğinden dolayı yaptığını vurguladı.

Yorum yapılmamış "İSKENDERUNSPOR STORE’YE MUHTEŞEM AÇILIŞ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir