İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİNDEN İTSO’YA ZİYARET

207

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun’da kamuoyunu bilinçlendirme noktasında kısıtlı imkanlarla fedakarca görev yapan ve bu mesleği onuru ile icra eden basın emekçilerini kutluyorum. İskenderun Gazetecileri Cemiyeti yeni yönetimi de bu güçlü birlikteliği oluşturdu. Burada sizlerin birlik ve beraberliğinin kamuoyunda da daha etkili olduğuna inanıyoruz ve sizlerin bu birlikteliğinin devam etmesi ile daha güçlü bir cemiyetle İskenderun’a daha önemli hizmetler edeceğinize inanıyorum.

İTSO Yönetimi olarak her zaman basınımıza destek olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.İGC Başkan Diyap Atar, İGC Yönetim Kurulu üyeleri ve İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyarette, ülke ve bölge ekonomisinin yanı sıra gündemdeki konuları da karşılıklı değerlendirdiler.İGC Başkanı Diyap Atar ve Yönetim Kurulunun ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Raşit Özyurt ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Yorum yapılmamış "İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİNDEN İTSO’YA ZİYARET"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir