İSKENDERUN BELEDİYESİNİN EVDE SAĞLIK HİZMETİ TAKTİR TOPLUYOR

314

İskenderun Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında dikkat çeken çalışmaları kapsamında sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekiplerin , ilerleyen yaşları nedeniyle hareket kısıtlılığı yaşayan ve bu nedenle sağlık hizmetleri, kişisel bakım gibi ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde sağlık ve bakım uygulaması takdir topluyor.

Vatandaşlardan gelen talepler üzerine belli bir program çerçevesinde ekipler yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Ekipler tarafından; yaşlı ve kimsesiz birçok vatandaşın evinde ücretiz pansuman, enjeksiyon ve diyabet,şeker ölçümü hijyen ve sağlık koşullarına dikkat edilerek uygulanıyor.
Vatandaşlar, aldıkları hizmetten son derece memnun kalırken, uygulamayı hayata geçiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve ekibine teşekkür ederek,” Herhangi bir ücret talep etmeden gelip derdimize derman oluyorlar. Allah tüm personelden ve bu projeyi başlatanlardan razı olsun”şeklinde görüş beyan ettiler.

Yorum yapılmamış "İSKENDERUN BELEDİYESİNİN EVDE SAĞLIK HİZMETİ TAKTİR TOPLUYOR"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir