İSKENDERUN BELEDİYESİ YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYOR

219

İskenderun Belediyesi, bir yandan mevcut yollarını düzenlerken ihtiyaç duyulan yerlerde de yeni yollar açmaya devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akarca, Kavaklıoluk ve Sakarya Mahallesinde ihtiyaç olan bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.
Vatandaşlardan ve muhtarlardan gelen taleplere hızla değerlendiren Belediye ekipleri yol genişletme, reglaj ve düzenleme çalışmaları yapıyor.

YENİ YOLLAR YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “kent genelinde şu ana kadar birçok yeni yol açmıştık. imar planında yer alan yolları açıyoruz. Bunun için ulaşımı güvenli, kaliteli ve akıcı hale getirmek, trafiği rahatlatmak için yeni yollar yapmaya özen gösteriyoruz ”dedi.
Başkan Tosyalı,” Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımız istekleri doğrultusunda çalışmalarına devam edecek. Düzenlemesi yapılan yollara ardından sıcak asfalt dökülecek. Nerede bir ihtiyaç varsa belediye olarak oraya hizmet götürmeye devam edeceğiz ”şeklinde konuştu.
Çevre sakinleri, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek, İskenderun Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Yorum yapılmamış "İSKENDERUN BELEDİYESİ YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYOR"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir