İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’dan Yeni Yıl Mesajı

342

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni umutlarla dolu yeni bir yıla girerken, millet olarak; birlik, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceklerini belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
İlçemizi daha mutlu yarınlara taşımak için birliğimizi ve beraberliğimizi koruyarak hep birlikte hareket etmemiz gerektiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, mesajında şunları kaydetti:
“ Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentileriyle yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir.
Ülkemiz ve milletimiz açısından birçok önemli gelişmeler ve hadiselerin yaşandığı 2020 yılını geride bıraktığımız şu günlerde, yeni başlangıç yapacağımız 2021 yılının heyecan ve umudunu hep birlikte gönülden yaşıyoruz.
2020 yılında özellikle tüm insanlığı olumsuz etkileyen Korona salgının, umutla gireceğimiz 2021 yılında bitmesi, tüm dünyada sevgi, barış, dostluk ve hoşgörünün egemen olması, doğal afetler, kazalar ve benzeri olaylarla karşı karşıya kalınmaması en büyük dileğimizdir.
Hep birlikte yeni yılda da İskenderun’umuzun gelişmesi, kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye ulaşması yönünde siz değerli vatandaşlarımızın her zaman yanımızda hissettiğimiz destekleriyle gayret ve çalışmalarımıza artan bir şevk ve heyecanla devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle İskenderun’umuzun yaşayan tüm vatandaşlarımızın, yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını temenni eder; ilçemizde, ülkemizde ve yurt dışında yaşayan tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Yorum yapılmamış "İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’dan Yeni Yıl Mesajı"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir