HOG HARLEY DAWIDSON ANKARA-ADANA GRUBU ARSUZ’DA

314

Dünyaca ünlü motosiklet gurupları olarak bilinen Harley Dawidson üyeleri Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı ziyaret ederek yangın nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletip fidan desteği sözü verdiler.

HOG HARLEY DAWIDSON Onur gurup üyesi bölgemiz iş adamlarından Adnan Yener’in ev sahipliğinde Harley tutkunları Arsuz meydanında motosikletleri ile tur attılar.

Ev sahibi grup üyesi Adnan Yener, yangın nedeni ile gerek Arsuz’ Belen ve İskenderun kaymakamının yangınla mücadelede gece gündüz çalıştıklarını belirterek bir vatandaş olarak çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Harley Dawidson Ankara Chapter başkanı Alper Ok ise güney doğu gezileri kapsamında Arsuz’a geldiklerini ve bölgenin güzelliklerini çok beğendiklerini belirterek, yangın nedeni ile Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’ya geçmiş olsun dileklerini iletti ve fidan dikme seferberliğinde destek olmak istediklerini söyledi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yangında olumsuz hava koşulları nedeni ile zararın olduğunu ancak Zararların karşılanması noktasında Devletin Milletinin yanında olduğunu ifade etti.

Yorum yapılmamış "HOG HARLEY DAWIDSON ANKARA-ADANA GRUBU ARSUZ’DA"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir