Her Yardıma Hazırız!

390

Milliyetçi Hareket Partisi Karaağaç Temsilcisi, ”Hasan Büyük 65 yaş ve üzeri ihtiyaç sahibi herkesin kişisel bakım ve ihtiyaçlarınıza hizmet için her daim hazırız ”dedi.

MHP Karaağaç Temsilcisi Hasan Büyük, ”Milliyetçi Hareket Partisi olarak, söz konusu insan sağlığı olduğunda bunu siyasallaştırmaya çalışana ve insan sağlığı üzerinden siyasi malzeme peşine düşen güruhlar, ucuz siyaset ve vicdan yoksuludur. Canı gönülden bizi bu illetten uzak tutmaya çalışan her birim kurum ve kuruluşa minnettar olup, tedbir teşhis ve imkanlarda eksik veya aksaklık nedeni ile ihmaller yüzünden kişisel ve toplumsal sorumluluklarımızı bir birime suçlayıcı ve de ithamlarda bulunarak ardına sığınıp göreve ve sorumluluk duygularımızı men edip, sırf muhalif olmak için gecesini gündüzüne katıp birliği dirliği ve en önemlisi ulusal bütünü korumak için mücadele veren her bir birim bizim nezdimizde mukaddes ve mübarek bir duayeni erdemin ferdidir.

MHP Karaağaç Mahalle Temsilciliği olarak 65 yaş ve üzeri ihtiyaç sahibi herkesin kişisel bakım ve ihtiyaçlarınıza hizmet için her daim hazır bulunmaktayız. İletişim no:0534 220 22 35” açıklamasında bulundu.

Yorum yapılmamış "Her Yardıma Hazırız!"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir