Her Daim Vatandaşlarımızın Yanındayız

396

Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Arsuz bölgesinde orman yangınından etkilenen yerleşim yerlerindeki aileleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yangından etkilenen vatandaşları ziyaret eden Başkan Yardımcısı Sami ÜSTÜN “En büyük tesellimiz can kaybının olmaması” dedi.

Başkan Yardımcısı Sami ÜSTÜN,” Yangın çıkar çıkmaz tüm ekipler yangın söndürme çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Yoğun bir çalışmanın ardından yangın bir süre sonra kontrol altına alındı. Valiliğimiz, belediyelerimiz tüm kurumlarımız koordinasyon içerisindeyiz. Mağdur ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Vatandaşların sıkıntılarını da dinleyen Başkan Yardımcısı Sami ÜSTÜN Kurumlarımız hasat tespit çalışması yapıyor. Rabbim cümlemizi her türlü görünür, görünmez kazadan beladan korusun. Gücümüz ve imkânlarımızın ölçüsünde, her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Onlara her konuda destek ve yardımcı olmaya devam edeceğiz. Yangından etkilenen tüm vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapılmamış "Her Daim Vatandaşlarımızın Yanındayız"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir