EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

378

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; 2020-2021 Eğitim – Öğretim yılının birinci dönemini tamamlayarak yarıyıl tatiline giren öğrenci ve öğretmenler için mesaj yayınladı.

Başkan Tosyalı mesajında, COVİD-19 salgını nedeniyle zorlu bir dönem geçiren öğretmen, öğrencileri ve velilere sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diledi.

‘İYİ BİR EĞİTİM, İYİ BİR GELECEK DEMEKTİR’
“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır” diyen Başkan  Tosyalı, eğitime sundukları katkıların aratarak devam edeceğini belirterek mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevgili öğrencilerimiz ve onları geleceğe hazırlayarak büyük emek sarf eden saygıdeğer öğretmenlerimiz, büyük gayretle sürdürdüğünüz 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısını tamamladınız.

Öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi gösterdikleri gayret ve fedakarlıklarından dolayı bir kez daha kutluyorum. İyi bir eğitim, iyi bir gelecek demektir. İskenderun Belediyesi olarak, eğitim ve öğretime sunduğumuz katkılarımız artarak devam edecektir.  Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize salgının sona erdiği, sağlıklı günlerin bir an önce gelmesi ve yüz yüze eğitime başlandığı, başarılı yeni bir eğitim dönemi dilerim. İyi tatiller” 

Yorum yapılmamış "EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir