DEVA PARTİSİ İSKENDERUN TEŞKİLAT BAŞKANI AV. GÜVEN GÜNDÜZ OLDU

356

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin(DEVA) İskenderun İlçe Teşkilat Başkanlığına Avukat Güven Gündüz getirildi.

DEVA Partisi İskenderun ilçe Başkanlığında düzenlenen etkinliğe Parti Genel Başkan yardımcısı Sadullah Ergin ve İl Başkanı Sabit Coşkun ile partililer ile davetliler katıldı. Ülke genelinde örgütlenme çalışmasını başarı ile yürüten ve 2021 de en fazla üye kaydeden birinci parti olduklarını belirten DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, İskenderun İlçe Başkanlığı görevini bir süredir sürdüren Ahmet Celaleddin Yıldırım’ın rahatsızlığı nedeniyle görevi devretmek zorunda kaldığını ifade etti.

Genel Başkan Yardımcısı Ergin, sağlığı biraz daha müsait olan birlikte görev yaptıkları Avukat Güven Gündüz’ün bugünden itibaren Başkanlık görevini teslim aldığını söyledi.

DEVA partisi olarak 81 il de il başkanlarını atamış durumda olduğunu sözlerine ekleyen Sadullah Ergin “973 ilçenin 684 ilçesinde ilçe başkanlarımızı görev başına getirmişiz.598 ilçemizde yönetim kurulu oluşmuş. Beş yüzünde kongresini yapmışız. Dolayısıyla son sürat örgütlenmesini tamamlayan ve 2021 yılında üye sayısını yüzde olarak en çok arttıran birinci parti olmuşuz” diye konuştu.

Yeni Başkan Gündüz, her bir ferdin günden güne yoksullaştığı ülkede DEVA’ya ihtiyacı olduğunu vurgulayarak “Toplumun her kesimi mevcut gidişattan rahatsızlık duyduğu karanlık günlerden en kısa zamanda, aydınlık günlere çıkabilmek adına hep birlikte canımızı dişimize katarak çalışacağız” dedi.

Yorum yapılmamış "DEVA PARTİSİ İSKENDERUN TEŞKİLAT BAŞKANI AV. GÜVEN GÜNDÜZ OLDU"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir