Bilge Kırtasiye Ve Belen Ülkü Ocaklarından “Anlamlı Bağış”

402

Bilge Kırtasiye ve Belen Ülkü Ocaklarından “Anlamlı Bağış”

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Bilge Kırtasiye ve Belen Ülkü Ocakları işbirliğinde, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül tarafından başlatılan Millet Bahçesi Kütüpanesine, kitap bağışında bulunuldu.

Belen Ülkü Ocakları Başkanı Güven Şener ve Bilge Kırtasiye ortaklarında Ramazan Kaya, Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret ederek, 500’e yakın kitabı Belen Millet Kütüphanesi için başlattığı “Bir Işıkta Siz Olun” adlı kitap bağış kampanyasına, destek amaçlı teslim etti.

Böylesine anlamlı bir bağış nedeniyle memnuniyetini dile getiren Başkan Gül; “Bizler ilçemizde nitelikli insan yetişmesinde en önemli etkenin kitap okumadan geçtiğine inanıyoruz. Kitap demek kişisel potansiyeli artırmak demek, kitap demek yaşama ait her şeye farklı açılardan bakabilmek ve kendini her konuda geliştirmek demek. Bizleri böylesine güzel bir kampanyada yalnız bırakmayan Bilge Kırtasiyeyi ve Belen Ülkü Ocaklarını canı gönülden kutluyorum. İnşallah yaktığımız bu meşale birçok vatandaşımız aydınlatacaktır.” İfadelerini kullandı.

Konuyla ilgili duygularını dile getiren Ramazan Kaya ve Güven Şener ise, “İbrahim Başkanımızın başlattığı böylesine güzel bir kampanyaya destek olmamak elde değil. İlçemiz adına uzun vadede yapılabilecek en güzel yatırımlardan biri, insana yatırım geleceğe yatırım diyerek, elimizden gelen tüm desteği bundan sonra da vermeye hazırız. Tüm kitap severleri “Belen Millet Kütüphanesi” kitap bağış kapmanyasına desteğe çağırıyoruz.” İfadelerini kullandılar.

Yorum yapılmamış "Bilge Kırtasiye Ve Belen Ülkü Ocaklarından “Anlamlı Bağış”"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir