Belen Belediye Başkanı İbrahim GÜL Vefakar Gençlik Fedekar Ecdadını Unutmadı

343

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ‘ün Organize Ettiği ,Sarıkamış Harekatının 105. yılı etkinlikleri kapsamında, Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü, Belen Radar mevkinde gerçekleşti.

Vefakar Gençlik, Fedakar Ecdadını Unutmayacak sloganıyla ellerinde Türk Bayrakları, meşaleler ve sloganlarla gerçekleşen yürüyüş, her yılkinden daha da coşkulu geçti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan anma programı, kuran-ı kerim tilaveti, dua, açılış konuşmaları, şiir dinletisi, ağaç fidesi dikimi, fotoğraf çekimi, çorba ve kavurma dağıtımıyla sona erdi.

Yürüyüş programına, Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Belediye Başkanımız İbrahim Gül, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürek, Belen Ülkü Ocakları Başkanı Güven Şener, Belen MHP İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz ve ilçe teşkilatı, Belen AK Parti İlçe Başkanı Enis Göçmen ve teşkilat üyeleri, İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ve gençlik ekibi, belediye meclis üyelerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi Karaağaç Temsilcisi Hasan Büyük,mahalle muhtarlarımız, Şehit yakınları ve gazilerimiz, STK başkanları, öğrenciler, Off Road araçları, enduro motosiklet grupları, FlyTürk paraşüt ekibi, izci grupları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleşti.

Yorum yapılmamış "Belen Belediye Başkanı İbrahim GÜL Vefakar Gençlik Fedekar Ecdadını Unutmadı"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir