BAŞKAN TOSYALI MUHTARLARIMIZ İLE UYUMLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ

396

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,mahalle muhtarları ile sürekli uyumlu bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Pınarbaşı Mahallesi muhtarlığında Muhtar Fuat Gezgin ve Numune Mahallesi Muhtarı Ethem Ayseki ile bir araya geldi.

HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Bölgede yapılması planlanan çalışmalar ile alakalı fikir teatisinde bulunduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Muhtarlarımız büyük bir özveriyle mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyor.gayretleri dolayısıyla muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.Ziyaretimizde mahallede belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek çalışmaları muhtarlarımız ile istişare ettik.Talep öneri ve düşünceleri dinledik.Her zaman değerli muhtarlarımızın ve halkımızın hizmetindeyiz “dedi.

BAŞKANIMIZLA UYUMLU ÇALIŞIYORUZ

Mahalle muhtarları ise ,”Sağ olsun Başkanımız, ne zaman bir sıkıntımız olsa yanımızda.Gerek Başkanımız gerek Başkan Yardımcılarımız gerekse de müdürlerimizi arıyoruz ve sorunun giderilmesi için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Çok şükür ki belediyemiz ile uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Başkanımıza ve ekibine çok çok teşekkür ediyoruz. Başarılı çalışmalarının devamı diliyoruz” şeklinde konuştular.

Yorum yapılmamış "BAŞKAN TOSYALI MUHTARLARIMIZ İLE UYUMLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir