BAŞKAN TOSYALI: ÇARŞI MERKEZİ IŞIL IŞIL OLACAK

214

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent merkezinde dekoratif led aydınlatma çalışmalarına başlayacaklarını belirtti. İskenderun Belediyesi ile İskenderun M tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğü arasında, Kanatlı Caddesi (Doktorlar Caddesi) aydınlatma direkleri ve Led’li dekoratif süsler yapımı protokolünü imzalandı.

ÇARŞI MERKEZİ IŞIL IŞIL OLACAK

Yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bilindiği üzere sahil bandı ,Atatürk Anıt Alanı çevresi ,iskele ve müzik adası çevresinde dekoratif led aydınlatma çalışmaları yapmıştık.Bu çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni almıştı.Şimdi de çarşı merkezinde buna benzer çalışmalar yapılacak” dedi.

HEM MODERN HEM TASARRUFLU

Çalışmalara vatandaşlarımızın en yoğun kullandığı kanatlı caddesinden başlayacaklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” İlçe merkezine estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla da cadde boyunca modern aydınlatma direkleri konulacak.Çalışmalar tamamlandığında çarşı merkezimiz görsel ve estetik açıdan daha güzel bir görünüme kavuşacak. Işıl ışıl parlayacak caddelerin vatandaşlar tarafından büyük beğeni toplayacağını inanıyoruz.Modern aydınlatma çalışmalarımız bundan sonrada devam edecek” dedi. İskenderun M tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürü Hakan Özen ise projenin kısa bir sürede tamamlanacağını belirterek hayırlı uğurlu olmasını söyledi.

Yorum yapılmamış "BAŞKAN TOSYALI: ÇARŞI MERKEZİ IŞIL IŞIL OLACAK"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir