BAŞKAN GÜL’DEN TATİL HEDİYESİ

328

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarındaki köy okullarını ziyaret ederek, yaz tatili hediyelerini ilkokul öğrencilerine takdim etti.

Ötençay, Şenbük, Kıcı, Atik, Benlidere ve Kömürçukuru ilkokullarını ziyaret programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, mahalle muhtarları, belediye başkan yardımcıları ve belediye personelleri de katılım sağladı.

Karne almaları nedeniyle çocuklara iyi tatiller dileklerini ileten Başkan Gül, öğrencilerle yaptığı sohbet konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
“Sıkıntılı bir eğitim – öğretim dönemini bitirmenin mutluluğu içerisindesiniz. Hepinize eğitim hayatında başarılar diliyorum. Yaz tatilinde bol bol oyun oynayın, kitap okuyun ve güzel zaman geçirerek yeni eğitim dönemine kendinizi iyi hazırlayın. Bizler sizleri çok seviyoruz. Anne ve babalarınızın sözünü dinleyerek, aile işlerine de yardımcı olmayı unutmayın. Hepinize iyi tatiller” İfadelerini kullanarak öğrencilere karne hediyelerini takdim etti.

Program sonunda okul müdür ve idarecileriyle de sohbet eden Başkan Gül, okulların talep ettiği hizmetleri yerinde inceleyerek, personellerine en kısa en zamanda yapılma talimatı verdi.

Yorum yapılmamış "BAŞKAN GÜL’DEN TATİL HEDİYESİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir