BAŞKAN GÜL İGC’YE KONUK OLDU

252

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetimini ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.
İskenderun Gazeteciler Basın Merkezi’nde gazetecilerle bir araya gelen Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, gazetecilerle sohbet etti.

2019 yerel seçimlerinde Belen Belediye Başkanı olarak göreve başladığı günden bu yana Belen’de gerçekleştirilen birçok proje ve çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirdiği yönünde gazetecilerin sorularını cevaplayan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, “Ekiplerimiz belediyemizin imkânlarını en verimli şekilde kullanarak çalışmalarına devam ediyor. Mahallelerimizde belediyemiz sorumluluğunda olan yerlerde çocuk oyun parkları, spor aletleri, kilitli parke, korkuluk duvar yapımı, yaya yolu iyileştirme, temizlik ve birçok alanda çalışmalarımızla vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Bizler gelip geçiciyiz, önemli olan kalıcı hizmetlerle anılmak. Çünkü biz hizmet için varız. Amacımız Belen’e en güzel hizmeti yapmak, bu manada bizlere destekleriniz içinde teşekkür ediyorum. Basın mensuplarımızla her zaman birlikteyiz. Bizlerde her zaman sizlerin yanındayız” diyerek Başkanı Diyap Atar nezdinde yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Diyap Atar ise, ziyareti için Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e teşekkür ederek, “Biz gazeteciler olarak Başkan İbrahim Gül’ü tanıyoruz. Kısıtlı imkânlara rağmen, kararlı ve cesaretli bir başkan olarak Belen’e çok güzel hizmetler yapıyor. Göreve geldiği günden bu yana çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Basın Merkezimize büyük destekleri olmuştur. Hem üyemiz olarakta İGC çatısı altında birlikte çalışmalarımız oldu. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Meslektaşlarımızla bir çatı altında birlik ve beraberlik içinde bizlerde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün ziyaretine; MHP İskenderun ilçe Başkanı Turan Bozkurt, İGC Onursal Başkanı Şehmus Aslan, MHP Belen ilçe Teşkilatı Başkanı Seyfullah Gürbüz, İskenderun Belediyesi Meclis Üyesi Emir Selim Yazar, Ülkü Ocakları İskenderun İlçe Başkanı Cihan Akyürekoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Önder ve Erdal Durdu eşlik etti.

Yorum yapılmamış "BAŞKAN GÜL İGC’YE KONUK OLDU"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir