BAŞKAN GÜL HİZMETLERİ İLE BELENDE TARİH YAZIYOR

329

elen ilçesinde geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başlayan Belen Noterliğini, Belediye Başkanı İbrahim Gül, kurum müdürleri ve amirleri, siyasi ilçe başkanları, mahalle muhtarları ve STK temsilcileriyle birlikte ziyaret ederek, Kuran-ı Kerim okutup hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kısa bir konuşma yapan Başkan Gül, “Geçtiğimiz hafta kıymetli vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayan ve ilçemiz adına büyük bir önem arz eden Belen noterliğimizi, ilçe başkanlarımız, ilçe müdürlerimiz, mahalle muhtarlarımız, birim müdürlerimizle birlikte ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Böylesine önemli bir kurumu ilçemize kazandıran Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül’e, Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz Sayın Abdulkadir Özel, Sayın Lütfi Kaşıkçı’ya ve emeği geçen herkese, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Tarihinde ilk kez noter hizmeti alan ve burada noterlik yapmak için ilçemize gelen Pınar hanıma sahip çıkmak boynumuzun borcu. İlçemizde hizmet veren tüm işletme ve kıymetli vatandaşlarımızın noter işlemlerini burada yapması en büyük arzumuz. Hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Yorum yapılmamış "BAŞKAN GÜL HİZMETLERİ İLE BELENDE TARİH YAZIYOR"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir