Başkan GÜL Cumhur İttifakı İle Hizmete Devam

297

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül , yetkili işçi sendikası ile toplu sözleşme törenindeki konuşmasında, ilçeye çok sayıda hizmeti getirdiklerini, bu hizmetleri yaparken de belediye kasasından beş kuruş bile harcamadıklarının altını çizdi ve bunun, Cumhur İttifakı desteğiyle gerçekleştiğini bildirdi.


KASAMIZDAN 1 KURUŞ HARCAMADAN, CUMHUR İTTİFAKI DESTEĞİYLE HİZMETLER YAPTIK, YAPIYORUZ…
“Bizler, göreve geldiğimizde, ‘maaşları ödeyemezler, hizmet edemezler, borç batağında olan bir belediye ne yapabilir’ gibi sözleri birçok kez duyduk. Ama Cumhur İttifakı Belediyesi olarak, Rabbime şükürler olsun ki, ilçemize çok güzel hizmetleri, belediyemiz kasasından 1 kuruş çıkmadan, Cumhur İttifakı Milletvekillerimizin büyük katlısıyla ilçemize kazandırdık.
Ama yeter mi? Asla! Bizler, verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirerek, vatandaşlarımızın duasını almayı sürdüreceğiz. Özellikle Milletvekillerimiz Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı ’ya teşekkürü bir borç bilirim. İlçemizle ilgili ne sıkıntımız varsa, kapanan tüm kapıları açarak, birçok hizmetin gelmesine vesile oldular. Rabbim onlardan razı olsun.”

Yorum yapılmamış "Başkan GÜL Cumhur İttifakı İle Hizmete Devam"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir