BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN TURİZM DERNEĞİ VE ECZACILAR ODASI’NA ZİYARET

361

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sivil toplum kuruluşlarının düşüncelerini her zaman önemsediklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneğine ve Hatay Eczacılar Odası İskenderun temsilciliğine ziyarette bulundu.

STK’LAR İLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ
İlk ziyaretini İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneğine yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneğine ziyarette bulunarak Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Masmavi denizi, eşsiz sahili, muhteşem doğası, bin yıllara uzanan tarihiyle İskenderun’umuz dünyanın incisi. İlçemizin tanıtılmasına katkı sunan tüm turizm işveren ve emekçilerine teşekkür eder, Dünya Turizm Günü’nü kutlarım” dedi.

İKİNCİ ZİYARET ECZACILAR ODASINA
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Dünya Eczacılar Günü nedeniyle Hatay Eczacılar Odası İskenderun temsilciliğine ziyarette bulunduk. Kentimizde ve ülke genelinde İnsan sağlığına katkı sağlayan, tüm eczacılarımızın ‘Dünya Eczacılar Günü’nü kutladık. Ziyaretlerimizde ayrıca belediyemizin çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Kıymetli STK ve oda yöneticilerimizin düşüncelerini dinledik” şeklinde konuştu. Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.
Ziyarete, Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca ve MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz da katılım gösterdi.

Yorum yapılmamış "BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN TURİZM DERNEĞİ VE ECZACILAR ODASI’NA ZİYARET"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir