AVUKAT NECATİ YILDIZ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

386

Hatay’ın başarılı avukatlarından Av.Necati Yıldız, Arsuz’da Madenli Mahalesi gençleri ile birlikte bir araya geldi. Delil Kafe’de gerçekleşen toplantıya yoğun katılım olduğu gözlendi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Av.Necati Yıldız “Siyasilerin sadece seçim zamanı değil, her zaman halkın içinde olması gerektiğini bu nedenle bu toplantıyı gerçekleştirdiğini. Gençlerin talep ve önerilerini dinleyen Av.Necati Yıldız gençlerimize yaşanabilir bir ilçe yaratmak azim ve kararlılığında olduğunu” ifade etti. Gençlerimizin beklentilerine cevap verecek projeleri olduğunu, bunları Arsuz gençliği ile birlikte geliştirip hayata geçireceklerini ifade etti.

Devamla Arsuz’da artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını, Arsuz üzerindeki tüm vesayetleri kaldıracaklarını, Arsuz’u Antakya İskenderun lobisinin değil, siyaset baronlarının değil, halkın yöneteceğini, gençlerin yöneteceğini ifade etti.

Bu nedenle siyasete küsen, küstürülen, kendisini dışlanmış hisseden tüm partilileri ve siyasi görüşü ne olursa olsun Arsuz’un bütün değerlerini bir araya getireceğini. Arsuz’un büyük bir aile olduğunu. Bu ailenin her ferdinin kardeşleri olduğunu. Umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini, Mutlu Arsuz hayalimizi birlikte gerçekleştireceklerini, bu toplantıları diğer mahallelerde de yapmayı planladıklarını ifade etti.

Gençlerin sorularım cevaplayan Av.Necati Yıldız ardından toplantıya katılan tüm gençlere teşekkur ederek, her zaman bir abi olarak gençlerin yanında olacağını ifade etti.

Yorum yapılmamış "AVUKAT NECATİ YILDIZ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir