ARSUZ’UN HUZUR VE GÜVENLİĞİ EMİN ELLERDE

288

Arsuz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri birçok noktada eş zamanlı gerçekleştirdiği asayiş uygulaması vatandaşa verdiği huzur ve güvenle büyük takdir topladı.
Arsuz İlçesinde dün gece saatlerinde en hareketli geçiş yolları üzerinde ve kavşaklarında oluşturulan kontrol noktalarını tek tek gezen Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan da çalışmaları yakından takip etti.
Yaz sezonunun başından itibaren düzenlenen asayiş uygulamasında Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler her zaman olduğu gibi halkın huzur ve güvenliğini önceleyerek hedefine suça meyilli insanları aldı. Yüzlerce polis aynı eş zamanlı Arsuz’un hemen hemen her noktasında oluşturulan kontrol noktalarında araçları aradı, işyerlerini denetledi, şüphelilerin GBT sorgulamasını yaptı.
İlçenin birçok noktada yapılan uygulamada arandığı öğrenilen 2 şahıs yakalandı, 5 araca toplam 9 bin 684 TL tutarında çeşitli nedenlerle ceza kesildi.
Arsuz Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan, “yaz sezonunda halkın huzur ve güvenliği için kentin her noktasında 24 saat olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yapılmamış "ARSUZ’UN HUZUR VE GÜVENLİĞİ EMİN ELLERDE"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir