“ARSUZ’UN HER KARIŞINA, HAKKANİYETLİ HİZMET”

256

Arsuz Belediyesi Ekipleri,  “Arsuz’un her karışına Hakkaniyetli hizmet” sloganıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Arsuz Belediyesi tüm ekipleri ile ilçenin tüm mahallelerinde birçok çalışmayı gerçekleştiriyor. Parke serim, asfalt ve parke yama, yeni yol açma, menfez ve istinat duvarı yapımı, büz boru döşeme, sahil yürüyüş yolu, kanal temizlik ve bakım çalışmaları, dere yatağı temizliği ve daha birçok çalışma, ilçe genelinde devam ediyor. 

Arsuz’un her karışına hizmet etmek istediklerini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Vatandaşların memnuniyeti için bütün çalışanlarımız ile birlikte şehrin tamamında kapsamlı çalışma gerçekleştiriyoruz. Kışın yaklaşması ile birlikte elverişli hava koşullarında çalışma tempomuzu arttırdık. İlçemizin muhtelif mahallelerinde meydana gelen yol bozukluklarını onarmaya, yapılmayan yolları yapmaya çalışıyoruz. Yılsonuna kadar 600 bin metrekare parke taşı serim işini tamamlamayı hedefliyoruz. Merkez ve kırsal mahallerimizde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çocuklarımızın yüzünü güldürecek çalışmalara ve projelere önem veriyoruz. Yol yapımı, menfez, istinat duvarı, sahil yürüyüş yolu vb. çalışmaları gerçekleştirirken, temizlik çalışmalarına da aralıksız devam ediyoruz. Tıkanan ve tıkanmaya yakın olan dereleri, kanalları, menfez altını ekiplerimiz tespit ederek temizliğiniz gerçekleştiriyor. Halkın sağlığını ve huzurunu olumlu yönde etkileyecek her çalışmayı gerçekleştireceğiz. Bütün bunların yanında yeni projelerimizi de hayata geçirmek adına program ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  İhale aşamasına gelen GES (Güneş Enerjisi Santrali) ve Çadır Karavan projelerimizi de yakın zamanda ihaleye çıkarıp, çalışmalarına başlayacağız,” ifadelerini kullandı.

Yorum yapılmamış "“ARSUZ’UN HER KARIŞINA, HAKKANİYETLİ HİZMET”"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir