ARSUZ SAHİL YÜRÜYÜŞ YOLU’ TADİLAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

345

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, ilçede gerçekleşen sel felaketinden etkilenen yerlerden biri olan, Sahil Yürüyüş Yolunun tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.

Arsuz Belediyesi, ilçede gerçekleşen yoğun yağışın oluşturduğu selde zarar gören alanlarda tadilat ve tamirat çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Gerçekleştirilen hasar tespitinin ardından çalışmaların hızlı bir şekilde başladığını belirten Başkan Asaf Güven, “İlçemizde gerçekleşen yoğun yağmurun beraberinde getirdiği sel felaketinden ilçemizi çeşitli mahalleleri ciddi bir şekilde etkilendi. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde mahallelerimizdeki hasarı tespit ederek, raporunu oluşturdu. Oluşturulan rapor doğrultusunda tüm saha ekiplerimiz ve araçlarımızı seferber ederek, oluşan çok sayıda hasarlı, cadde, sokak, park, sahil yürüyüş yollarının tadilat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Etkilenen alanlardan biri olan Arsuz Sahil Yürüyüş yolunda da çalışmalarımız başladı ve hızlı ilerlemekte. En kısa sürede tamamlayarak yine halkımızın kullanımına açacağız” ifadelerini kulland

Yorum yapılmamış "ARSUZ SAHİL YÜRÜYÜŞ YOLU’ TADİLAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir