ARSUZ MAHALLE MUHTARLARI İLE VERİMLİ TOPLANTI

313

Arsuz Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe Kaymakamı Musa SARI’nın yanı sıra, Milletvekili Abdulkadir ÖZEL , Orman Bölge Müdürü Mustafa KOÇ, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Tamer TAŞKIRAN , Devlet Su İşleri Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet EKİNCİ , Çevre ve Şehircilik il Müdürü Nizamettin ÜLKER , Büyükşehir ve ilçe belediyesi temsilcileri, Milli Emlak Müdürü, TEDAŞ  yetkilileri, tüm ilçe kurum amirleri, Ziraat Odası Başkanı ve muhtarların da katılımı ile mahallelerin öncelikle en büyük sorunlarından olan orman kadastrosu ve tapu kadastro arasındaki kaymalar olmak üzere tüm sorunlarının dinlendiği bir toplantı düzenlendi.

Toplantıda giriş konuşması yapan Arsuz Kaymakamı Musa SARI , öncelikle ilçe sorunlarına ve bugünkü toplantıya verdiği destekten dolayı Milletvekili Abdulkadir ÖZEL ’e ve sabahın erken saatlerinde farklı illerden gelerek muhtarların sorunlarını dinleyen bölge müdürleri ve il müdürleri ile tüm misafirlere teşekkür ettiğini ifade ederek toplantının güzel sonuçlar çıkaracağını olanca olan inancını dile getirerek katkı sunan herkese teşekkürlerini belirtti.

 Daha sonra muhtarların tamamının talepleri alındıktan sonra bölge ve il müdürlerince  ve kurum yetkililerince sorunlara dair görüşler ve yapılacak çalışmalar dile getirildi. Sabah 9:00’da başlayan toplantı saat 13:30’da son buldu. Muhtarlar da tüm misafirlere, kendilerine gösterdikleri bu yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini sunduklarını ifade ettiler.

Yorum yapılmamış "ARSUZ MAHALLE MUHTARLARI İLE VERİMLİ TOPLANTI"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir