Arsuz Kaymakamı Musa Sarı Muhtarlar İle Pandemi Süreci Mahalle sorunlarını Dinledi

396


Sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurularak ,Arsuz Kaymakamı Musa SARI başkanlığında, İlçe Jandarma Komutanı Erkan KARAKAŞ , kurum amirleri ve muhtarların katılımı ile Arsuz Kaymakamlığı Rhosus Amfi Salonunda düzenlenen muhtarlar toplantısında pandemi süreci ve mahallelerin sorunları masaya yatırıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam SARI , Öncelikle pandemi sürecindeki çalışmalarından dolayı kurum müdürleri , kurum çalışanları ve mahalle muhtarına teşekkürlerini ilettiğini belirterek konuşmasına başladı.
Kaymakam SARI; “ Tüm kurumlarımızla, muhtarlarımızla Mahallelerimizdeki yatırımları, çalışmaları, yapılacakları ve sorunları masaya yatırmak için bir araya geldiklerini ifade ederken toplantıyla, yapılacak işleri, mahallelerin sorunlarını ve yatırımları ilgili kurumlarla koordineli şekilde görüşeceğiz. Alınan kararların vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almasına vesile olması için Kaymakamlık ve Kurumlar olarak elimizden geleni yapacağız. Kurum amirlerimize varsa soracağınız sorular iletebilirsiniz. Bizlerde sorunları not alacağız ve takip edeceğiz. Yapmamız gereken sizden gelen talepleri sorunları takip etmektir. Sizlerinde kurumlarımızla koordinasyon halinde sorunların çözümüne ortak olmanızı istiyoruz. Toplantıya katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum “ dedi.

Toplantıda ilçemizde yaşanan tarım arazi yollarının ıslah edilmesi, asayiş sorunları, asfalt ve köprü yapımı ve onarımı, içme suyu, , altyapı sorunları, sağlık, sosyal yardım ve evde bakım hizmetleri, nüfuş iş ve işlemleri gibi sorunlar ilgili kurum amirlerine iletildi.
Kaymakam SARI son olarak toplantıda sorunların çözüm aşamasında Kaymakamlık ve kurumlarımız olarak konuların takipçisi olacaklarını, Muhtarlara taleplerini kurumlarımızla ve kendisiyle istedikleri zaman görüşebileceklerini ifade etti.

Yorum yapılmamış "Arsuz Kaymakamı Musa Sarı Muhtarlar İle Pandemi Süreci Mahalle sorunlarını Dinledi"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir