Arsuz Belesiye Başkanı GÜVEN’DEN Sosyal Market’e Ziyaret

420

Arsuz Belediyesi Sosyal Market, ilçede yardıma muhtaç ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Sosyal Belediyecilik ve Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında Arsuz Belediyesinin hayata geçirdiği Sosyal Market, özellikle yardıma muhtaç ve satın alacak gücü bulunmayan kişilere, ücretsiz kılık kıyafet ve ev eşyası yardımında bulunuyor.

Karaağaç Mahallesinde, Arsuz Belediyesi Karaağaç Ek Hizmet Binasının yanındaki Karaağaç parkında bulunan Sosyal Market, hafta içi saat 08.00 -17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Her zaman sosyal belediyecilik anlayışlını benimsediklerini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Sosyal markette ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin bağışı oranında ve düzenlenen kampanyalarla toplanan bazı malzemelerle; ihtiyacı olan vatandaşların giyim, yemek ve eşyayla ilgili ihtiyaçları karşılanmaya çalışılıyor. Burada özellikle önemli oranda giysiler mevcuttur. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın buraya müracaat etmeleri ve kendilerine uygun eşyaları bulduklarında alabilmeleri söz konusu. Sürekli açık ve ilgili bir personelimiz burada çalışmaktadır. İhtiyacı olanların burayı bilmelerini ve herkese açık olduğunu hatırlatmak isterim” dedi

Yorum yapılmamış "Arsuz Belesiye Başkanı GÜVEN’DEN Sosyal Market’e Ziyaret"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir