ANTAKYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞBUĞ ANISINA 104 FİDAN DİKTİ

252

Antakya Ülkü Ocakları anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Antakya Ülkü Ocakları Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısı ile 104 fidan dikimi etkinliği yaptı

4.YILDA 104 FİDAN DİKİMİ
Antakya Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Bayır Ülkü Ocaklarının ilkeleri doğrultusunda başarılı çalışmalarına devam ediyor. Antakya Ülkü Ocakları, 25 Kasım 1917 tarihinde dünyaya gelen Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısıyla Antakya Ülkü Ocakları Hasan Bayır’ın önderliğinde önemli bir etkinliğe imza atarak, toprağa 104 fidan dikimi yaptı.

GENÇLERİMİZE ANLATMAK ÇOK ÖNEMLİ
Etkinlikle ilgili bir bilgilendirme yapan Antakya Ülkü Ocakları Hasan Bayır: “ Bugün burada Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 104. Yılını dolayısıyla 104 adet fidan dikimi yaptık. Başbuğ Alparslan Türkeş, çok büyük bir lider ve devlet adamıydı. Başbuğ’u her zaman anmak, hedeflerine, ilkelerine sahip çıkmak ve bunları gençlerimize anlatmak çok önemli. Bu etkinlikle diktiğimiz fidanlar, ülkü ocaklarında bulanan kardeşlerim gibi büyüyüp gelişecek ve vatanına, milletine, Başbuğ’una sahip çıkan önemli bireyler olacak. Başbuğ Alparslan Türkeş’i 104. Yıl dönümünde anıyor, özlüyoruz.”dedi.

Yorum yapılmamış "ANTAKYA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞBUĞ ANISINA 104 FİDAN DİKTİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir