65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA KOLONYA, BAYRAM ŞEKERİ VE MASKE

422


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,eşi Arife Tosyalı ve başkan yardımcıları ile birlikte normalleşme süreci kapsamında bir kez daha sokağa çıkan 65 yaş üstü vatandaşların bayramını kutladı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Onları mutlu görmek bizim için en büyük bayramdır”
Yaşlı vatandaşların başlarının tacı olduğunu belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Mübarek Ramazan Bayramı’nın ilk gününde sokağa çıkma serbestliği kapsamındaki 65 yaş üstü vatandaşlarımızın bayramlarını kutladık ve dualarını aldık. Bu bayram belki sevdiklerinden uzak kalan, evlatları, torunlarıyla hasret gideremeyen yaşlılarımızla Millet Parkımızda bir araya gelerek sohbet ettik, kolonya, bayram şekeri ve maske takdiminde bulunduk “dedi.


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Bu sene bayramlarımızı pandemi şartları altında kutluyoruz. Ramazan Bayramını da bu şartlarda yaşıyoruz. Tüm yaşlı vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum. Onlar mutlu olunca bizde mutlu oluyoruz. Güzel günler tekrar gelecek inşallah” dedi.

Yorum yapılmamış "65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA KOLONYA, BAYRAM ŞEKERİ VE MASKE"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir