5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR’DA İMZA ŞÖLENİ

429

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) 6. Bölge 2. Grubunda mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor’da liglerin başlamasına az bir zaman kala imza şöleni düzenlendi.

İskenderun Belediye Başkanı ve kulübün onursal Başkanı M.Fatih Tosyalı, Kulüp Başkanı Kemal Nadir Ünal, Genel Kaptanı Suat Alpaydın, Genel Koordinatör Seyfi Kesik, Teknik Direktör Kenan Mercanoğlu, yardımcı antrenörler Halit Yavuz ile Kenan Kurt’un da hazır olduğu imza töreni görkemli geçti.

Turuncu Mavililer 30 futbolcu ile sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan kulübün Onursal Başkanı ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “BAL ligi öncesinde gerçekleşen imza töreninde futbolcularımıza başarılar dileyerek tüm sporcu ve teknik heyetimize hayırlı olsun. 5 Temmuz İskenderunspor olarak bu sezon proje takımı olarak güzel işler yapmak istiyoruz ve bu doğrultuda inandığımız, güvendiğimiz genç isimleri renklerimize bağladık. Bu sene çok katkı sağlayacağına inandığımız karakterli, kaliteli futbolcu kardeşlerimizi transfer ettik. Yeni transferlerimiz camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Takımımıza yeni katılan genç futbolcularımızla birlikte inşallah büyük başarılara imza atarız” dedi.

Yorum yapılmamış "5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR’DA İMZA ŞÖLENİ"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir