431

Bir dizi ziyaret ve inceleme programı kapsamında İskenderun’a gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Özer, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye olarak eğitime destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Gerçekleşen ziyaret hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sayın Bakan Yardımcımıza tüm İskenderunlu öğrencilerimize ve velilerimize selamlarını ileterek; ilçemizde bulunan tüm okulların bakım, onarım, tadilat ve yenilenmesi ile birlikte laboratuvarların tüm eksikliklerinin giderilmesi noktasında, ilgili bürokratlara ödenek aktarımı ve çalışmalara başlanması talimatını bizzat vermiştir” dedi.

Başkan Tosyalı,” Sayın Bakan Yardımcımıza ayrıca kentimiz ve Belediyemizin çalışmaları, faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdik. Son derece verimli bir ziyaret programı oldu. Sayın Bakan Yardımcımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve hemşerilerimizin için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İskenderun’a Değer ” şeklinde konuştu.

Yorum yapılmamış ""

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir